Gru 022020

Udany prezent na walentynki dla mędrca i filozofa

Udany prezent na walentynki dla mędrca i filozofa

Walentynki coraz bliżej, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki? Twój mężczyzna uwielbia zanurzyć się w fascynującym świecie przygód i woli jak pisarza poniesie wyobraźnia w powieściach science fiction? Albo lubi zamienić się w detektywa podczas czytania dobrego kryminału? Przygotowaliśmy dla ciebie ranking najlepszych książek, które świetnie sprawdzą się na prezent dla męża na walentynki!

Najbardziej podniecającym narządem u każdego mężczyzny jest jego mózg. Aby facet mógł rozwijać swój intelekt i wspinać się tym samym na wyżyny wyobraźni, powinien dużo czytać. Jeśli masz przy sobie na co dzień faceta, który oprócz siły i opiekuńczości może się pochwalić mądrością i wysokim poziomem empatii, można mówić o prawdziwym szczęściu. Gdy zbliżać się będą walentynki, dobrze będzie wynagrodzić mądrość połączoną z czułością. Te wartości potrafią zbudować pełne zaufanie z prawdziwego zdarzania i stanowią niekłamany fundament zdrowej relacji w związku. Wybierając prezent dla męża na walentynki (https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-walentynki-dla-niego) w postaci książki raczej nie będziesz miała problemu z szybkim podjęciem decyzji. Mężczyznę o charakterze filozofa, poety i mędrca zadowoli pozycja poruszająca zagadnienia relacji między ludźmi. My postanowiliśmy polecić Ci książkę prof. Magdaleny Środy pt. “Etyka dla myślących”.

Etyki nigdy dość, poznajmy się jako ludzie

Książka ta obecna już była na półkach księgarskich kilka lat temu, ale nakład dość szybko się wyczerpał. W tym roku podjęto decyzję o wznowieniu. Coraz więcej ludzi odchodzi dziś od nauki kościoła, która pełna jest w wiele frazesów bez pokrycia. “Etyka dla myślących” ma za zadanie uczulić ludzi na problemy społeczne w sposób racjonalny i wzbudzający u każdego potrzebę do samorozwoju, bo tylko dzięki niemu jesteśmy w stanie zmienić ten świat na lepszy. “Etyka dla myślących” to:

  • uniwersalna pozycja dla osób w każdym wieku, nie tylko wykształconych czytelników, ale również młodzieży
  • książka do stosowania w szkołach i środowiskach akademickich
  • pozycja ucząca zdrowego funkcjonowania w społeczeństwie
  • nowoczesne spojrzenie na utarte wcześniej schematy
  • sposób na osiągnięcie pełnej wolności bez dyktatu religii
  • odzyskanie poczucia bezpieczeństwa w związku z lękiem przed własnymi wyborami
  • bogaty zbiór wiedzy z dziedziny filozofii, kronika przemian społecznych.

Zaufaj Środzie, zmień swoje życie w bajeczną i słoneczną niedzielę!

Magdalena Środa jest niezwykle cenionym etykiem i filozofem. Przez lata wykładała na Uniwersytecie Warszawskim. Znana jest ze swoich skonkretyzowanych i często ostrych poglądów. Trudno odmówić im racji zwłaszcza, gdy obecnie obserwuje się zmiany zachodzące w zastałym polskim patriarchacie. W 2020 roku ukazały się aż dwie książki Magdaleny Środy. Jest to również postać medialna, często udzielająca się w środkach masowego przekazu, szczególnie jeśli chodzi o prawa kobiet oraz walkę do legalnej i w pełni bezpiecznej aborcji.

Miłość - freepik - pl.freepik.com